DORADZTWO ZAWODOWE

Celem doradcy zawodowego jest przygotowanie klienta do wejścia na rynek pracy – bez względu na to, czy jest to osoba młoda, dopiero rozpoczynająca karierę, czy osoba dojrzała, która planuje się przebranżowić. Naszym zadaniem jest nauczyć klienta skutecznego sposobu odnalezienia się na rynku pracy oraz zapoznanie go z trendami panującymi w określonej branży.

PROCES ZATRUDNIENIA

1. Prześlij nam swoje CV lub albo skontaktuj się z działem rekrutacji.

Aby rozpocząć proces aplikowania na ofertę pracy, wyślij nam swoje CV na adres e-mail: kontakt@ekwator.com lub skontaktuj się z naszymi rekruterami pod numerem telefonu +48 888 503 005.

2. Wybierz odpowiednią ofertę pracy, tą która do Ciebie pasuje.

Po konsultacji z naszymi specjalistami, wybierasz odpowiednią ofertę pracy, tą która do Ciebie pasuje bądź zaaplikuj na nią. W przypadku aplikacji konsultant do Ciebie zadzwoni w krótkim terminie.

3. Określ datę rozpoczęcia pracy.

Uzgodnienie daty wyjazdu oraz podjęcia zatrudnienia zostaną ustalone po rejestracji danych osobowych kandydata.

4. Badania lekarskie.

Badania lekarskie zlecane są lekarzom, z którymi zawarliśmy umowy o współpracy. Przed tym wystawiamy skierowanie. Dzięki takiemu skierowaniu możesz uczestniczyć w badaniu.

5. Podpisanie umowy i rozpoczęcie pracy.

Na podpisanie umowy oraz dokumentów zostajesz zaproszony do naszego biura. Już teraz możesz rozpocząć pracę. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Odpowiedzą chętnie na wszystkie postawione pytania.

SZUKASZ PRACY?

Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze odpowiedniej oferty

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.